Doprava ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč

Dezinfekční robot 2v1 GOLEM

Nejvyspělejší autonomní robot pro dezinfekci vnitřních prostor kombinující vysoce výkonné UV-C germicidní zářiče a rozprašovač dezinfekce pro dosažení maximálního účinku. 

Na dotaz
Kód: 389
Značka: UVtech
395 000 Kč 326 446 Kč bez DPH
Kategorie: Germicidní lampy
Záruka: 1 rok

Dezinfekční robot Golem je technologicky nejvyspělejším způsobem dezinfekce vnitřních prostor. Je vybaven výkonným rozprašovačem tekuté dezinfekce a sadou ultrafialových UV-C germicidních zářivek. Je vhodný pro použití v nemocnicích, nákupních centrech, kancelářských prostorech a dalších místech a jiných rozlehlejších prostor, kde není praktické používat mobilní či statické germicidní lampy. Robot analyzuje okolí pomodí LIDARu a vytváří si podrobnou mapu prostoru. Je tak schopen se autonomně pohybovat ve vymezeném prostoru ve zvoleném časovém. Je schopen se vyhnout překážce na trase (objet jí) a zastaví se před člověkem či jinou překážkou, která mu přijde do cesty. Je-li v blízkosti robota identifikován člověk, dojde k vypnutí germicidních zářivek. Tím je zajištěn bezpečný provoz i v prostředí, v němž se pohybují lidé. Až 6 hodin provozu zajišťuje baterie o kapacitě 40Ah.

Autonomní, inteligentní, jedinečný

Golem je jediným robotem na českém trhu, který kombinuje technologii UV-C záření a výkonný rozprašovač dezinfekce. Je tak schopen využít předností obou technologií a je tedy všestrannější než roboti využívající pouze UV-C záření či rozprašovač dezinfekce. Podvozek robota je osvědčeným modelem autonomního robota vybaveného LIDARem, který se masově využívá například v logistických centrech k přepravě balíčků mezi stanicemi.

Klíčové prvky Golema

UV-C zářivky

Dohromady 160 W dezinfekčního výkonu. 4 zářivky Phillips o výkonu 40 W (bez produkce ozónu) účinně dezinfikují prostor v blízkém okolí robota.

Rozprašovač dezinfekce

Robot spotřebuje 1500ml tekuté dezinfekce za hodinu a ušetří vám náklady na lidskou práci.

Integrovaný displej

Jednoduché ovládání je zajištěno zabudovaným dotykovým displejem, kterým lze jednoduše robota ovládat.

Nabíjecí stanice

Po skončení dezinfekčního procesu robot sám dojede k nabíjecí stanici a dobije baterie na další dobíjecí cyklus.

Uspoří čas a peníze

Golem uspoří vysoké náklady za dezinfekci prostor specializovanými firmami. Náklady na provoz robota se při pětiletém každodenním provozu pohybují okolo 100 Kč/hod. Kromě doplňování dezinfekční tekutiny, výměny zářivky a občasné revize či změny naprogramované dráhy, není třeba další údržba.

100% záruční i pozáruční servis

Golem nepotřebuje přílišnou údržbu. S prvotním nastavením a případnými úpravami dezinfekčních programů vám rádi pomůžeme. Používání a programování robota je však natolik intuitivní, že to zvládne i méně technicky znalý uživatel.

Základní technická specifikace robota:

Model Golem 2v1
Metody dezinfekceSprej / UVC 
Spotřeba rozprašovače1500ml/h, kapacita 13l
Síťová připojení2.4G / 4G WiFi 
Výdrž na baterii6h 
Nabíjecí módAutomatický / Manuální 
Metoda navigaceSlam (Simultánní lokalizace a mapování)
Pracovní teplota5 - 45 °C 
Ip ochranaIp20 
Radius otáčení50
UV dezinfekcePřímo zářičí UV-C lampy 4x40W Phillips
Celková váha50Kg 
Přesnost navádění±50mm 
Doba nabíjení2h 
Kapacita baterie40Ah 
Rychlost pohybu0 - 0.7 m/s 
Rozměry robota635*486*1530mm 

Naše lampy využívají například tyto organizace:

Lampy UVtech v písecké nemocnici

Lampy značky UVtech slouží v písecké nemocnici na Anesteziologicko-resuscitačním oddělení, kde pomáhají dezinfikovat zamořený prostor a snižovat riziko přenosu koronavirem. Na fotografii je primář ARO Nemocnice Písek a.s. spolu s lampou Industry Pro 300W.

Zpět do obchodu