Při objednávce nad 2000 Kč dopravné zdarma.

Dezinfekční robot 2v1 GOLEM

Nejvyspělejší autonomní robot pro dezinfekci vnitřních prostor kombinující vysoce výkonné UV-C germicidní zářiče a rozprašovač dezinfekce pro dosažení maximálního účinku. 

Na dotaz
Kód: 389
Značka: UVtech
395 000 Kč 326 446 Kč bez DPH
Kategorie: Germicidní lampy
Záruka: 1 rok

Dezinfekční robot Golem je technologicky nejvyspělejším způsobem dezinfekce vnitřních prostor. Je vybaven výkonným rozprašovačem tekuté dezinfekce a sadou ultrafialových UV-C germicidních zářivek. Je vhodný pro použití v nemocnicích, nákupních centrech, kancelářských prostorech a dalších místech a jiných rozlehlejších prostor, kde není praktické používat mobilní či statické germicidní lampy. Robot analyzuje okolí pomodí LIDARu a vytváří si podrobnou mapu prostoru. Je tak schopen se autonomně pohybovat ve vymezeném prostoru ve zvoleném časovém. Je schopen se vyhnout překážce na trase (objet jí) a zastaví se před člověkem či jinou překážkou, která mu přijde do cesty. Je-li v blízkosti robota identifikován člověk, dojde k vypnutí germicidních zářivek. Tím je zajištěn bezpečný provoz i v prostředí, v němž se pohybují lidé. Až 6 hodin provozu zajišťuje baterie o kapacitě 40Ah.

Autonomní, inteligentní, jedinečný

Golem je jediným robotem na českém trhu, který kombinuje technologii UV-C záření a výkonný rozprašovač dezinfekce. Je tak schopen využít předností obou technologií a je tedy všestrannější než roboti využívající pouze UV-C záření či rozprašovač dezinfekce. Podvozek robota je osvědčeným modelem autonomního robota vybaveného LIDARem, který se masově využívá například v logistických centrech k přepravě balíčků mezi stanicemi.

Klíčové prvky Golema

UV-C zářivky

Dohromady 160 W dezinfekčního výkonu. 4 zářivky Phillips o výkonu 40 W (bez produkce ozónu) účinně dezinfikují prostor v blízkém okolí robota.

Rozprašovač dezinfekce

Robot spotřebuje 1500ml tekuté dezinfekce za hodinu a ušetří vám náklady na lidskou práci.

Integrovaný displej

Jednoduché ovládání je zajištěno zabudovaným dotykovým displejem, kterým lze jednoduše robota ovládat.

Nabíjecí stanice

Po skončení dezinfekčního procesu robot sám dojede k nabíjecí stanici a dobije baterie na další dobíjecí cyklus.

Uspoří čas a peníze

Golem uspoří vysoké náklady za dezinfekci prostor specializovanými firmami. Náklady na provoz robota se při pětiletém každodenním provozu pohybují okolo 100 Kč/hod. Kromě doplňování dezinfekční tekutiny, výměny zářivky a občasné revize či změny naprogramované dráhy, není třeba další údržba.

100% záruční i pozáruční servis

Golem nepotřebuje přílišnou údržbu. S prvotním nastavením a případnými úpravami dezinfekčních programů vám rádi pomůžeme. Používání a programování robota je však natolik intuitivní, že to zvládne i méně technicky znalý uživatel.

Základní technická specifikace robota:

Model Golem 2v1
Metody dezinfekceSprej / UVC 
Spotřeba rozprašovače1500ml/h, kapacita 13l
Síťová připojení2.4G / 4G WiFi 
Výdrž na baterii6h 
Nabíjecí módAutomatický / Manuální 
Metoda navigaceSlam (Simultánní lokalizace a mapování)
Pracovní teplota5 - 45 °C 
Ip ochranaIp20 
Radius otáčení50
UV dezinfekcePřímo zářičí UV-C lampy 4x40W Phillips
Celková váha50Kg 
Přesnost navádění±50mm 
Doba nabíjení2h 
Kapacita baterie40Ah 
Rychlost pohybu0 - 0.7 m/s 
Rozměry robota635*486*1530mm 

Naše lampy využívají například tyto organizace:

Lampy UVtech v písecké nemocnici

Lampy značky UVtech slouží v písecké nemocnici na Anesteziologicko-resuscitačním oddělení, kde pomáhají dezinfikovat zamořený prostor a snižovat riziko přenosu koronavirem. Na fotografii je primář ARO Nemocnice Písek a.s. spolu s lampou Industry Pro 300W.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení