Doprava ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč

Germicidní lampa 1500W - INDUSTRY MAX

Nejvýkonnější všesměrová mobilní germicidní lampa na českém trhu s výkonem 1500W vhodná do prostor o výměře až 300m2Integrovaná kolečka a kovové úchyty umožňují lampu snadno přesouvat. K zařízení je dodáváno dálkové ovládání a časové spínací hodiny.

Momentálně nedostupné
Kód: 221
Značka: UVtech
89 900 Kč 74 298 Kč bez DPH
Kategorie: Germicidní lampy
Záruka: 1 rok

Germicidní UV-C lampa je vhodná pro dezinfekci velkých prostorů jako jsou výrobní haly, sklady, závodní jídelny, atd. Vhodná je také pro využití ve zdravotnických zařízeních, výstavních prostorách a dalších prostorách kde dochází k vysoké fluktuaci osob. Lampa má robustní provedení, které odolá i dlouhodobé expozici UV-C záření. Integrovaná kolečka a kovová madla umožňují snadnou manipulaci. Zářivky jsou vyměnitelné. Zařízení má dálkové ovládání. 11 metrů dlouhý přívodní kabel umožňuje lampu postavit i doprostřed velkých prostor. Z důvodu vysokého výkonu UV-C lampy je nezbytné, aby lampu obsluhoval pouze ten, kdo je obeznámen se zásadami používání tohoto zařízení. Pro firemní zákazníky je na zařízení včetně germicidní zářivky poskytována záruka 1 rok. K lampě provádíme záruční i pozáruční servis.  

K lampě jsou dále zdarma dodávány spínací hodiny ORNO 16A, které umožňují přednastavit čas zapnutí zářiče na konkrétní den a čas. Zároveň je součástí balení i mechanický vypínač pro vypnutí napájení bez nutnosti vytahování kabelu. Kombinací těchto prvků lze dosáhnout maximálního pohodlí a bezpečného používání. K výrobku je dále dodávána výstražná samolepka ve formátu A5, informativní samolepka ve formátu A4 a ochranné brýle proti UV-C záření.

Lampu je možné také pronajmout, více o podmínkách pronájmu zde: (https://www.uvtech.cz/pronajem-germicidni-lampy/).

 
1500w_navic
 

Na rozdíl od lampy Tower Pro 120W tato lampa neprodukuje ozón a nemá integrovaný detektor pohybu. Hodí se tedy do prostředí, kde nehrozí výskyt osob v době zapnutého zářiče a do prostředí, kde není vhodné používat ke sterilizaci ozón. Absence ozonu umožňuje vstoupit do prostoru ihned po ukončení sterilizačního programu (lampa může být spuštěná např. při obědové pauze). Zářivky neprodukující ozón emitují UV-C záření o delší vlnové délce 253,7nm, která má vyšší sterilizační účinek než 180nm emitovaných zářivkami produkujícími ozón.

tabulka viry bakterie laborator

 Produkt splňuje certifikace CE a ROHS. Účinnost zářiče je potvrzena laboratorními testy.
*Všechny certifikáty zašleme emailem na vyžádání 

Materiál: kov
Barva: bílá
Výkon: 1500W
Ozon: NE
Detektor pohybu: NE
Dálkové ovládání: ANO
Délka přívodního kabelu: 11m
Vlnová délka: 253,7nm
Životnost zářivky: 8000h
Vyměnitelné zářivky: ANO
Obsah balení: Lampa, český návod, dálkové ovládání, baterie, spínací hodiny Orno, bezpečnostní vypínač, výstražná samolepka "Pozor UV záření", informační samolepka 

Kolik času je třeba na vyčištění místnosti?

tabulka velikosti uv zareni

Zpět do obchodu