Při objednávce nad 2000 Kč dopravné zdarma.

Mobilní UV-C sterilizační systém UVplus UVP502R

Mobilní UV-C sterilizátor od výrobce UVplus je vybaven nejpokročilejší technologií k účinné lokální sterilizaci. Zařízení je osazeno výkonnými UV-C zářivkami značky Phillips, dvěma bateriovými články pro bezdrátové používání a inteligentním senzorem vzdálenosti. Jedná se o jediné zařízení svého druhu na českém trhu.

Momentálně nedostupné
Kód: 722
69 900 Kč 57 769 Kč bez DPH
Kategorie: Germicidní lampy

UVplus UVP502R je jedinečné zařízení umožňující účinnou sterilizaci libovolných ploch za pomoci UV-C záření. Souhrnný výkon 48W zneškodní ze vzdálenosti 4 centimetrů až 99,9 % virů a bakterií na ozářeném povrchu během 1 až 2 sekund. Zabudovaný displej ukazuji uživateli vzdálenost zařízení od povrchu, díky čemuž je možné maximalizovat sterilizační účinek, zároveň zobrazuje stav nabití a životnost zářivek.

Mobilitu zařízení zajišťuje sada dvou Li-on baterií bezpečně uložených v přenosné tašce, kterou lze pohodlně nosit na rameni. Držadlo na sterilizátoru jej umožňuje pevně držet oběma rukama a mířit přesně tam, kde je třeba provést sterilizaci. 

Využití najde především ve zdravotnictví, v závodech se zvýšenými hygienickými požadavky či na pracovištích zasažených koronavirem (vhodné na krátkodobou zápůjčku). Jedná se také o ideální zařízení pro rozšíření služeb společností nabízejících dezinfekci prostor v budovách.

Ukázka použití zařízení UVP502R:

 

uv_wand_small

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení