Doprava ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč

Mobilní UV-C sterilizační systém UVplus UVP502R

Mobilní UV-C sterilizátor od výrobce UVplus je vybaven nejpokročilejší technologií k účinné lokální sterilizaci. Zařízení je osazeno výkonnými UV-C zářivkami značky Phillips, dvěma bateriovými články pro bezdrátové používání a inteligentním senzorem vzdálenosti. Jedná se o jediné zařízení svého druhu na českém trhu.

Momentálně nedostupné
Kód: 722
69 900 Kč 57 769 Kč bez DPH
Kategorie: Germicidní lampy

UVplus UVP502R je jedinečné zařízení umožňující účinnou sterilizaci libovolných ploch za pomoci UV-C záření. Souhrnný výkon 48W zneškodní ze vzdálenosti 4 centimetrů až 99,9 % virů a bakterií na ozářeném povrchu během 1 až 2 sekund. Zabudovaný displej ukazuji uživateli vzdálenost zařízení od povrchu, díky čemuž je možné maximalizovat sterilizační účinek, zároveň zobrazuje stav nabití a životnost zářivek.

Mobilitu zařízení zajišťuje sada dvou Li-on baterií bezpečně uložených v přenosné tašce, kterou lze pohodlně nosit na rameni. Držadlo na sterilizátoru jej umožňuje pevně držet oběma rukama a mířit přesně tam, kde je třeba provést sterilizaci. 

Využití najde především ve zdravotnictví, v závodech se zvýšenými hygienickými požadavky či na pracovištích zasažených koronavirem (vhodné na krátkodobou zápůjčku). Jedná se také o ideální zařízení pro rozšíření služeb společností nabízejících dezinfekci prostor v budovách.

Ukázka použití zařízení UVP502R:

 

uv_wand_small

Zpět do obchodu