Doprava ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč

Germicidní lampička UV-One

Malá a přenosná UV lampička vhodná pro dezinfekci malých prostor, obsahuje akumulátor a dobíjí se micro-usb kabelem (je obsažen v balení).
Vhodná na dezinfekci WC, koupelny, kuchyňské linky, skříňky, nočního stolku, interiéru automobilu atd.

Momentálně nedostupné
Kód: 1
Značka: UVtech
1 590 Kč –50 % 790 Kč 653 Kč bez DPH
Kategorie: Germicidní lampy
Záruka: 2 roky
Germicidní lampa
1 590 Kč –50 %

Ideální produkt pro dezinfekci malých prostor. Malá a přitom výkonná UV lampa eliminuje v blízkém okolí zářiče až 99,9 % virů a bakterií. K tomu využívá germicidní záření o vlnové délce 253,7nm. 

Jak lampičku používat? 

Jednoduše, nabitou lampičku položte na místo, které chcete dezinfikovat a zmáčkněte tlačítko, germicidní lampa se sepne po 15 sekundovém bezpečnostním intervalu a září po dobu 30 minut, během kterých účinně zlikviduje viry a bakterie na povrchu přilehlých ploch a předmětů. Lampičku je vhodné používat na dezinfekci malých uzavřených prostor, například lednice, šatníku či kabelky. Je však možné ji položit i na kuchyňskou linku, či jinou otevřenou plochu, přitom je však nutné dbát bezpečnostních pokynů, aby nedošlo ke zranění osob či zvířat. 

POZOR: Po spuštění germicidní zářivky nesmí být v dosahu 5 metrů žádná osoba, zvířata a ani žádné rostliny. Zářivka se sepne po 15 sekundách od zapnutí lampičky. Zařízení skladujte mimo dosah dětí. 

Technické informace:
Výkon germicidního zářiče: 2,5 W
Napětí: 5V
Barva: černá
Kapacita baterie: 700mAH
Velikost: 55 x 155 mm
hmotnost: 0,6 kg
Materiál: Kov / ABS

 

 

Zpět do obchodu