Při objednávce nad 2000 Kč dopravné zdarma.

Sada Athény 2 38/40/41 S/M

Sada Athény na Apple Watch obsahuje hnědý kožený sportovní řemínek, černý kožený řemínek s moderní zlatou přezkou a zlatý milánský tah. 

Momentálně nedostupné
Kód: SET_243
Značka: Strapado
1 190 Kč 983 Kč bez DPH
Kategorie: Apple Watch
1. Vyber Velikost: 38/40 mm
2. Vyber Délku: S/M
3. Vyber Styl: Business
Barva: Hnědá, Černá, Zlatá
Materiál: Kůže, Kov
Pro koho: Dámské

Tato sada obsahuje

Hnědý kožený Sport

Kožený řemínek s moderní přezkou 

Milánský tah zlatý

Sady řemínků STRAPADO, jedna sada pro každou situaci

Apple Watch nosíte do práce, do posilovny, při běhu, do divadla, na rande. Tělo hodinek zůstává stejné, řemínek nikoli. Správný výběr řemínku změní vyznění Vašich Apple Watch a promění je ze sportovního na elegantní doplněk. Výběr řemínků může být komplikovaný a zdlouhavý, STRAPADO nabízí pečlivě vybrané sady řemínků zabalené v praktické krabičce. 

Praktické balení, krásný dárek

Vaše řemínky jsou pečlivě zabaleny v na míru vyrobené krabičce. Ta slouží nejenom jako obal pro přepravu zboží, ale i jako úložný prostor pro Vaše řemínky. Díky krabičce jsou sady řemínků ideálním dárkem pro všechny uživatele Apple Watch.

Baleno na zakázku, s ohledem na detail

Každou objednávku balíme jednotlivě do krabiček vyrobených v České republice speciálně pro STRAPADO. Každý pásek prochází před zabalením kontrolou kvality, aby byla zajištěna 100% spokojenost našich zákazníků.

Navolte si vlastní sadu

Nevyhovuje Vám námi předvolená sada? Vyberte si jakékoli 3 řemínky a my Vám je zabalíme zdarma do STRAPADO krabičky. Jednotlivé řemínky naleznete zde https://www.strapado.cz/apple-watch-2/.