Doprava nad 2000 Kč zdarma!

Sada London 2 38/40 S/M

Sada London na Apple Watch obsahuje pískově růžový silikonový řemínek, černý silikonový řemínek a bílý silikonový řemínek.

Momentálně nedostupné
Kód: SET_238
Značka: Strapado
690 Kč –14 % 590 Kč 488 Kč bez DPH
Kategorie: Pro domácnost
→ Vyber Styl ←: Sport
→ Vyber Šířku ←: 38/40 mm
→ Vyber Velikost ←: S/M
Barva: Růžová, Černá, Bílá
Materiál: Silikon
Pro koho: Dámské
London2
690 Kč –14 %

Tato sada obsahuje

Pískově růžový silikon

Světle modrý Nylon

Bílý silikon

Sady řemínků STRAPADO, jedna sada pro každou situaci

Apple Watch nosíte do práce, do posilovny, při běhu, do divadla, na rande. Tělo hodinek zůstává stejné, řemínek nikoli. Správný výběr řemínku změní vyznění Vašich Apple Watch a promění je ze sportovního na elegantní doplněk. Výběr řemínků může být komplikovaný a zdlouhavý, STRAPADO nabízí pečlivě vybrané sady řemínků zabalené v praktické krabičce. 

Praktické balení, krásný dárek, výhodná cena

Vaše řemínky jsou pečlivě zabaleny v na míru vyrobené krabičce. Ta slouží nejenom jako obal pro přepravu zboží, ale i jako úložný prostor pro Vaše řemínky. Díky krabičce jsou sady řemínků ideálním dárkem pro všechny uživatele Apple Watch.

Baleno na zakázku, s ohledem na detail

Každou objednávku balíme jednotlivě do krabiček vyrobených v České republice speciálně pro STRAPADO. Každý pásek prochází před zabalením kontrolou kvality, aby byla zajištěna 100% spokojenost našich zákazníků.

Navolte si vlastní sadu

Nevyhovuje Vám námi předvolená sada? Vyberte si jakékoli 3 řemínky a my Vám je zabalíme do STRAPADO krabičky. Za dárkové balení nezaplatíte ani korunu navíc. Jednotlivé řemínky naleznete zde https://www.strapado.cz/apple-watch-2/.