Při objednávce nad 2000 Kč dopravné zdarma.

Sada Stockholm 42/44/45 M/L

Sada Stockholm na Apple Watch obsahuje černý silikonový řemínek, bílý nylonový řemínek a tmavě modrý silikonový řemínek. 

Momentálně nedostupné
Kód: SET_189
Značka: Strapado
690 Kč –45 % 379 Kč 313 Kč bez DPH
Kategorie: Apple Watch
Stockholm
Akce
690 Kč –45 %

Tato sada obsahuje

Černý Silikon

Vynikne večer i při sportu, černý silikon je nejvšestrannější řemínek.

Sněhově bílý Nylon

Krásný a pohodlný zároveň

Tmavě modrý Silikon

Modrá je dobrá, obzvláště při sportu
 

Sady řemínků STRAPADO, jedna sada pro každou situaci

Apple Watch nosíte do práce, do posilovny, při běhu, do divadla, na rande. Tělo hodinek zůstává stejné, řemínek nikoli. Správný výběr řemínku změní vyznění Vašich Apple Watch a promění je ze sportovního na elegantní doplněk. Výběr řemínků může být komplikovaný a zdlouhavý, STRAPADO nabízí pečlivě vybrané sady řemínků zabalené v praktické krabičce. 

Praktické balení, krásný dárek, výhodná cena

Vaše řemínky jsou pečlivě zabaleny v na míru vyrobené krabičce. Ta slouží nejenom jako obal pro přepravu zboží, ale i jako úložný prostor pro Vaše řemínky. Díky krabičce jsou sady řemínků ideálním dárkem pro všechny uživatele Apple Watch.

Baleno na zakázku, s ohledem na detail

Každou objednávku balíme jednotlivě do krabiček vyrobených v České republice speciálně pro STRAPADO. Každý pásek prochází před zabalením kontrolou kvality, aby byla zajištěna 100% spokojenost našich zákazníků.

Navolte si vlastní sadu

Nevyhovuje Vám námi předvolená sada? Vyberte si jakékoli 3 řemínky a my Vám je zabalíme do STRAPADO krabičky. Za dárkové balení nezaplatíte ani korunu navíc. Jednotlivé řemínky naleznete zde https://www.strapado.cz/apple-watch-2/.