Doprava nad 2000 Kč zdarma!

UV-C sterilizátor toalet WC Killer I

Sterilizátor WC Killer I sterilizuje toaletu, odpadkový koš či šatní skříň během pár minut. 

Můžeme doručit do:
1.11.2021
Skladem
Kód: 467
Značka: UVtech
790 Kč 653 Kč bez DPH
Kategorie: Germicidní lampy
Záruka: 2 roky
H6ceeffbb1c304600b093726f1997feabV
Novinka

Sterilizátor WC Killer I je vybavený UV-C quartz zářivkou o výkonu 3W s vlnovou délkou 253,7nm, která účinně dezinfikuje ozářené povrchy. Praktické malé zařízení vybavené integrovaným akumulátorem lze připevnit k víku koše, toalety či lze využít jako sterilizátor šatní skříně či jakéhokoli menšího prostoru. S Praktikem I lze z kteréhokoli boxu či krabice vytvořit sterilizační box na předměty jako jsou respirátory, roušky, klíče atd.

Držák zařízení lze snadno připevnit na libovolnou plochu (víko toalety, odpadkového koše či jiná plocha). Sterilizátor s kapacitou 1200mAh se dobíjí přiloženým micro-usb kabelem. Pro dobití zařízení stačí vysunout tělo sterilizátoru z fixačního držáku a připojit ke zdroji el. energie. Při běžném používání vydrží baterie po dobu 40 dnů.

Zařízení se aktivuje stisknutím zapínacího tlačítka, poté stačí zavřít víko toalety či koše a germicidní lampa se sama aktivuje. V případě, že by bylo víko otevřeno před dokončením dezinfekčního programu, dojde k vypnutí zářiče.

 

 

Způsob instalace zařízení:

1) Sejměte adhezivní pásku z fixačního držáku.

2) Připevněte fixační držák na víko toalety či odpadkového koše.

3) Vložte zařízení do fixačního držáku.

pouziti_40wc_40killer_I 

Bezpečnostní upozornění: V blízkosti UV-C zářiče by se nesmí nacházet žádné osoby, zvířata či rostliny.