Doprava nad 2000 Kč zdarma!

Svěží Rouška osvěžovač roušek a respirátorů

Přírodní osvěžovač pro roušky a respirátory s ochrannými účinky výrazně zpříjemňuje jejich nošení. Obsahuje harmonicky laděné, ředěné esenciální oleje levandule, eukalyptu citronovonného, máty peprné a jedle, které všechny podporují dýchání. Objem 4ml.

Můžeme doručit do:
27.10.2021
Skladem
Kód: 524
Značka: Pomander
150 Kč 124 Kč bez DPH
293 svezi rouska
Novinka

SVĚŽÍ ROUŠKA od české rodinné značky Pomander je esenciální kapesní osvěžovač s ochrannými účinky pro textilní ochranné roušky a respirátory. Výrazně přispívá ke komfortu jejich nošení. Lépe se vám bude dýchat a budete se cítit dobře. Přirozeně dezinfikuje a působí příznivě na psychiku. Stačí několik kapek a výsledek okamžitě pocítíte. V případě delšího nošení postup opakujte. 

Osvěžovač SVĚŽÍ ROUŠKA obsahuje esenciální oleje z aromatických bylin, používaných v přírodním léčitelství jako antivirové. EO jsou míchány ve vhodných poměrech v denat. lihu tak, abychom je mohli dlouhodobě kontaktně vdechovat. Nevhodné pro alergiky na EO a citrusy. 

SVĚŽÍ ROUŠKA obsahuje esenciální oleje ze šalvěje muškátové, máty peprné, eukalyptu citrónového, borovice limby, pryskyřice elemi, kadidla a sladkého pomeranče.

Jak používat? Nakapejte 2 až 4 kapky, případně několikrát roušku či respirátor potřete lahvičkou s osvěžovačem. Tímto způsobem je možné osvěžit i filtry.

Složení: 97 % potravinářský líh, 3 % esenciální oleje: Salvia sclarea, Corymbia citriodora, Canarium luzonicum, Mentha piperita, Pinus cembra, Citrus aurantius dulcis, Boswelia sacra, Rosa Alba

Objem: 4ml

293-1_logo-sr2