Doprava nad 2000 Kč zdarma!

UV-C multifunkční sterilizační box UVBOX Pro

Výkonný sterilizační box s funkcí vysoušení UVbox Pro je nejvšestrannějším sterilizačním boxem na trhu. Velký objem, výkonné UV-C zářivky Phillips a funkce vysoušení umožňují zařízení použít jak v domácnosti tak i v pracovním prostředí.

Můžeme doručit do:
1.11.2021
Skladem
Kód: 584
Značka: UVtech
3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Kategorie: Sterilizační boxy
Záruka: 2 roky

Jeden box, dvě funkce

Největší předností UVbox Pro je jeho flexibilita. Lze jej využít nejenom pro sterilizaci předmětů, ale také pro jejich vysoušení. Každou z těchto funkcí je možné spustit samostatně či dohromady. Můžete například vysoušet a zároveň sterilizovat kojenecké lahve či roušky. Nebo pouze sterilizovat kosmetické potřeby, nářadí či mobily. 

Kompaktní rozměry, velký vnitřní prostor

Vnitřek boxu o kapacitě 7 litrů (23x19x17cm) je dostatečně objemný pro umístění více menších předmětů. Vnější rozměry (27x27x24,5cm) a nízká váha 3kg umožňují snadný transport zařízení na jiné místo. Využitelný prostor lze rozšířit o přihrádku, která se umisťuje do horní části boxu.

Vysoký výkon, špičková kvalita

UVbox Pro je vybaven výbojkami nejvyšší kvality Phillips TUV s dlouhou životností a vysokým výkonem 8 W (2x4W) pro maximální sterilizační účinek. Výhodou využití standardních Phillips TUV zářivek je jejich snadná výměna. U sterilizačních boxů využívajících UV-C led diody tuto výměnu provést nelze. 

Sterilizujte průběžně

72 hodinový cyklický mód sterilizuje předměty uvnitř boxu každé 2 hodiny po dobu 2 minut.