Doprava nad 2000 Kč zdarma!

UV-C sterilizátor WC Killer II Pro

Špičkový sterilizátor toalet s integrovaným akumulátorem a solárním dobíjením vhodný pro upevnění na víko toalety či na libovolné místo.

Můžeme doručit do:
1.11.2021
Skladem
Kód: 542
Značka: UVtech
1 390 Kč 1 149 Kč bez DPH
Kategorie: Germicidní lampy
Záruka: 2 roky

Sterilizátor WC Killer II Pro je vybavený UV-C quartz zářivkou o výkonu 1,2W s vlnovou délkou 253,7nm, která účinně dezinfikuje ozářené povrchy. Praktické malé zařízení vybavené integrovaným akumulátorem a solárním dobíjením lze připevnit k víku koše, toalety či lze využít jako sterilizátor šatní skříně či jakéhokoli menšího prostoru. S WC Killerem II Pro lze z kteréhokoli boxu či krabice vytvořit sterilizační box na předměty jako jsou respirátory, roušky, klíče atd.

Držák zařízení lze snadno připevnit na libovolnou plochu (víko toalety, odpadkového koše či díky předlepené oboustranné pásce na kteroukoli jinou plochu). Sterilizátor s kapacitou 1200mAh se dobíjí přiloženým micro-usb kabelem či solárním panelem. Pro dobití zařízení stačí vyndat tělo sterilizátoru z fixačního gumového držáku a připojit ke zdroji el. energie či na dostatečně osvětlené místo. Při běžném používání vydrží baterie po dobu 40 dnů. Umístění zařízení do prostoru s přirozeným osvětlením (např. koupelna s oknem) umožňuje zařízení nabíjet bez nutnosti jej vyndat z držáku.

Zařízení se aktivuje přepnutím do režimu ON a poté se lampa sama aktivuje vždy, je-li zařízení v horizontální poloze (zavřené víko). V případě, že by bylo víko otevřeno před dokončením dezinfekčního programu, dojde k vypnutí zářiče.

 

Způsob instalace zařízení:

1) Sejměte adhezivní pásku z fixačního gumového držáku.

2) Připevněte fixační držák na víko toalety či odpadkového koše.

3) Zařízení přepněte do režimu ON a vložte do fixačního držáku. 

Bezpečnostní upozornění: V blízkosti UV-C zářiče by se nesmí nacházet žádné osoby, zvířata či rostliny.