Při objednávce nad 2000 Kč dopravné zdarma.

iSHOE Pro X sterilizátor obuvi

Nejpokročilejší duální sterilizátor obuvi s výkonnými germicidními zářivkami pro účinné zneškodnění mikroorganismů. Používá se pro pár bot najednou.

Momentálně nedostupné
Kód: 28
Značka: UVtech
2 990 Kč –23 % 2 290 Kč 1 893 Kč bez DPH
Kategorie: Sterilizátory a vysoušeče obuvi
Záruka: 2 roky
Sterilizátor obuvi
ZDARMAZDARMA 2 990 Kč –23 %

Přístroj iShoe Pro X se využívá k prevenci a odstraňování nemocí chodidel, plísní (atletická noha - tinea pedis) a zápachu bot.
UV-C záření má vysokou účinnost v likvidaci virů, bakterií či plísní a umožňuje likvidovat mikroorganismy i tam, kam se běžné sterilizační prostředky nedostanou. Vnitřek bot je typickým příkladem místa, které se běžnými metodami těžko dezinfikuje, proto bylo vyvinuto zařízení kombinující sterilizační účinek germicidních zářičů a ergonomický tvar vhodný pro obuv likvidující i plísně Trichophyton nebo různých druhů plísně Candida. Dezinfekční účinek je zvýšen produkcí ozonu.

Názorná video-ukázka použití sterilizátoru iShoe Pro X:

Ergonomický tvar sterilizačního zařízení se vejde do každého typu obuvi, germicidní UV-C zářivky zahubí až 99,9 % virů, bakterií a hub způsobujících infekci nohou (atletickou nohu, mykózu). Tomu pomáhá i vysušování, jelikož zářivky vytváří přirozeně teplo a tím zvyšují dezinfekční účinek. Na výběr jsou tři sterilizační programy, 30 minut, 60 minut a 24 hodinový cyklický mód.

Popis produktu:
Materiál: ABS
Délka: 26,8 cm
Hmotnost: 0,45 kg
Výkon zářičů: 12 W
Typ vypínače: dotykový
Životnost zářičů: 5000 hodin

Zpět do obchodu