Doprava ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč

Migraine-2 Chladící gelová maska na obličej

Migraine-2 je 360° chladící gelová maska, která uleví od bolestí hlavy či migrény. Narozdíl od masky Migraine-1 pokrývá i temeno (horní část hlavy). Barva modrá.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 3995
Značka: UVtech
590 Kč 488 Kč bez DPH
Kategorie: Masážní přístroje
Záruka: 2 roky

Gelová maska Migraine-2 je ideální pomůcka pro všechny, kteří trpí migrénou, bolestmi hlavy, nachlazením či bolestí krku. Oproti konkurenčním výrobkům nabízí tato maska celých 8 mm širokou vrstvu gelu, která udrží požadovanou teplotu po dlouhou dobu. Maska je z flexibilního materiálu a je tedy vhodná na menší i větší obličeje. Narozdíl od jiných gelových masek nepokrývá pouze obličej, ale celou hlavu včetně temena.

Jak používat masku UVtech Migraine-2?

- Pro chladící efekt vložte masku do uzavíratelného sáčku a vložte do mrazáku či do lednice. Při nachlazení masky v mrazáku počítejte s tím, že maska může být až nesnesitelně chladná, v takovém případě počkejte než se maska mírně ohřeje. Vysoce studenou masku nikdy nenoste déle jak 30 minut, aby nedošlo k omrzlinám.

- Pro zahřátí masky ji nejdříve vyjměte z uzavíratelného sáčku, počkejte až bude mít pokojovou teplotu a poté vložte do mikrovlné trouby. Ohřívejte masku nejdříve po dobu 20s, poté pohmatem ověřte teplotu a dle potřeby ohřívejte vždy dalších 10s pro dosažení odpovídající teploty. Po použití masky počkejte až vychladne a poté ji vraťte zpět do uzavíratelného sáčku.

Velikost: 21,5 x 16,5 x 1 cm

grafika_migraine_2

Zpět do obchodu