Doprava ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč

Vein-2 Pro detektor žil - transluminátor

Vein-2 Pro je praktický detektor žil s integrovanou baterií. V žilách v osvětlené oblasti dochází k absorpci světla a tyto žíly se tak jeví jako tmavé čáry.

Vyprodáno
Kód: 3909
Značka: UVtech
2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
Kategorie: Detektory žil - transluminátory
Záruka: 2 roky

Vein-2 Pro je revoluční zařízení, které usnadňuje vizualizaci žil u pacientů všech věkových skupin, včetně dospělých, dětí, geriatrických pacientů, pacientů s obtížným žilním přístupem a tmavé pleti. Jedná se o přenosné zařízení, které využívá technologii příčného osvětlení pro zobrazení žil. Díky optimální zobrazovací oblasti a nejvyššímu kontrastu pro zobrazování žil je ideální pro širokou škálu zdravotnických pracovníků, jako jsou zdravotní sestry, lékaři, flebotomie, zubaři, techniky nukleární medicíny, poskytovatelé domácí zdravotní péče a infuzní terapeuti. Vhodné i pro domácí použití.

Vein-2 Pro je přenosným ručním kapesním vyhledávačem žil, který se ovládá jednou rukou pro snadné použití bez dalšího personálu. Zařízení se drží proti kůži a ukazuje žilní struktury tzv. transiluminací. Jakmile uživatel identifikuje vhodnou žílu, umožňuje otvor ve tvaru C mít dostupnou žílu při venepunkci. 

Zařízení se ovládá tlačítkem na boku, jehož stisknutím dojde k aktivaci LED diod. Integrovaná lithiová baterie se nabíjí přiloženým adaptérem.

Nikdy se nedívejte přímo do svítících LED diod.

Ukázka použití zařízení:

Technické parametry:

- Počet LED diod: 18
- Napájení: Integrovaná baterie, napájení přiloženým adaptérem
- Výdrž integrované baterie: 3 hodiny
- Velikost: 140*55*30 mm
- Hmotnost: 60 g
- Označení modelu: XZPK103

Zpět do obchodu