Doprava ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč

Black-1 vakuový čistič pórů a baňkovací přístroj

Black-1 je vakuový čistič určený pro hloubkové čištění pórů, redukci černých teček a prevenci znečištění pleti. Je vhodný pro všechny typy pleti, 4 intenzity odsávání, 4 nástavce.

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 5878
Značka: UVtech
990 Kč 818 Kč bez DPH
Kategorie: Masážní přístroje
Záruka: 2 roky

Představení produktu

Tento mikrokrystalický čistič obličejových pórů je multifunkční zařízení na čištění pleti, které má funkce pro dermabrazi, zpevnění a čištění pórů. Použití vakua na povrchu pokožky zlepšuje epidermis odstraněním odumřelé kůže a nečistot z pórů, zmenšením pórů a vyhlazením povrchu. Jedná se o neinvazivní ošetření bez použití chemikálií, takže nezpůsobuje podráždění pokožky. Díky 4 sacím hlavám existuje řada způsobů čištění různých oblastí. Zařízení je vybaveno baterií o kapacitě 300mAh a umožňuje nabíjení za pomocí USB-C kabelu (adaptér není součástí balení - postačí běžný adaptér na mobilní telefon).

Inovace

Tento čistič obličejových pórů se může přepnout z režimu trvalého sání do režimu sání a uvolnění když dvakrát rychle kliknete na zapínací tlačítko. Režim sání a uvolnění je čtyřsekundové sání následované jednosekundovým uvolněním. To pomáhá zabránit sání na jedné oblasti příliš dlouho, což může způsobit zarudnutí pokožky. Je také vybaven baňkovou hlavicí, která nejenže dokáže odsát černé tečky, ale umožňuje i baňkovou masáž.

  

 

Technická specifikace:

  • Barva: Bílá
  • Váha: 149g
  • Napětí: 3,7V
  • Výkon: 4W
  • Baterie: 300mAh
  • Obsah balení: 1x Vakuový čistič, 1x baňkovací hlava, 3x sací hlava, 1x USB-C kabel, Návod

black_1_grafika_1

Zpět do obchodu