Doprava ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč

Mobilní germicidní lampa 300 W - INDUSTRY Pro

Vysoce výkonná všesměrová mobilní germicidní lampa s výkonem 300W s časovačem a dálkovým ovládáním vhodná do místností o výměře až 120m2Integrovaná kolečka a kovový úchyt umožňuje lampu snadno přesouvat.

Momentálně nedostupné
Kód: 212
Značka: UVtech
14 990 Kč 12 388 Kč bez DPH
Kategorie: Germicidní lampy
Záruka: 1 rok

Germicidní lampa je vhodná pro využití ve zdravotnických zařízeních a ve všech větších prostorech jako jsou sklady, závodní jídelny, výrobní haly atd. Vhodná je také pro využití ve větších fitness centrech, kulturních zařízeních, kinech a dalších prostorách kde dochází k vysoké fluktuaci osob. Lampa má kvalitní nerezový povrch, který odolá i dlouhodobé expozici UV-C záření. Integrovaná kolečka a kovové madlo umožňují snadnou manipulaci. Pro firemní zákazníky je na zařízení včetně germicidní zářivky poskytována záruka 1 rok. Zářivky jsou vyměnitelné. Zařízení má integrovaný mechanický časovač a dálkové ovládání. Z důvodu vysokého výkonu UV-C lampy je nezbytné, aby lampu obsluhoval pouze ten, kdo je obeznámen se zásadami používání tohoto zařízení. K výrobku je dodávána výstražná samolepka ve formátu A5 a informativní samolepka ve formátu A4, ochranné brýle proti UV-C záření a výstražnou visačku na dveře.

Lampu je možné také pronajmout, více o podmínkách pronájmu zde: (https://www.uvtech.cz/pronajem-germicidni-lampy/).

300W_navic
 

Na rozdíl od lampy Tower Pro 120W tato lampa neprodukuje ozón a nemá integrovaný detektor pohybu. Hodí se tedy do prostředí, kde nehrozí výskyt osob v době zapnutého zářiče a do prostředí, kde není vhodné používat ke sterilizaci ozón. Absence ozonu umožňuje vstoupit do prostoru ihned po ukončení sterilizačního programu (lampa může být spuštěná např. při obědové pauze). Zářivky neprodukující ozón emitují UV-C záření o delší vlnové délce 253,7nm, která má vyšší sterilizační účinek než 180nm emitovaných zářivkami produkujícími ozón.
*na vyžádání je možné dodat verzi s ozónem a detektorem pohybu

Lampy 300W INDUSTRY Pro slouží v písecké nemocnici na Anesteziologicko-resuscitačním oddělení, kde pomáhají dezinfikovat zamořený prostor a snižovat riziko přenosu koronavirem. Níže fotografie z předání lampy Nemocnici Pisek a.s.

UV lampy nemocnice písek 2_opt

 

 Produkt splňuje certifikace CE a ROHS. Účinnost zářiče je potvrzena laboratorními testy.
*Všechny certifikáty zašleme emailem na vyžádání 

tabulka viry bakterie laborator

Materiál: kov
Barva: stříbrná
Výkon: 300W
Ozon: NE
Detektor pohybu: NE
Dálkové ovládání: ANO
Vlnová délka: 253,7nm
Velikost balení: 350 * 350 * 1050mm
Životnost zářivky: 8000h
Přívodní kabel: 4m
Vyměnitelné zářivky: ANO
Obsah balení: Lampa, český návod, dálkové ovládání, baterie, výstražná samolepka "Pozor UV záření", informační samolepka, ochranné brýle

Kolik času je třeba na vyčištění místnosti?

tabulka velikosti uv zareni

Zpět do obchodu