Doprava ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč

Mobilní vysouvací germicidní lampa 100W s akumulátorem - Tower Battery

Tato mobilní UV-C germicidní vysouvací lampa je jako jediná na českém trhu vybavena akumulátorem. Jedná se o vylepšenou lampu Tower Pro 120W. Lampu lze využívat jak na akumulátor (po dobu 3 hodin), tak napájením ze sítě. Lampa zvládne dezinfekci prostor až do 60 m2. Je osazena 2x50W zářivkami bez produkce ozónu, její použití je tedy bezpečné a není nutné prostor dlouze větrat po skončení dezinfekčního procesu. Vyznačuje se vysokým výkonem 100 W. Díky zabudovaným kolečkům lze lampu snadno přesouvat mezi místnostmi. Navíc díky svému ochrannému krytu je velmi dobře chráněna proti poškození.

Skladom
Kód: 464
Značka: UVtech
9 990 Kč –30 % 6 990 Kč 5 777 Kč bez DPH
Kategorie: Germicidní lampy
Záruka: 2 roky
Tower battery
Tip
9 990 Kč –30 %

Výhody lampy Tower Battery

 • Lze používat jak na baterii, tak s napájením ze sítě (výhoda oproti modelu Tower Pro)
 • Mobilní, má 4 zabudovaná kolečka
 • Lze ji operativně přesouvat mezi prostory
 • Baterie vydrží na 3 hodiny nepřetržitého provozu (6 cyklů po 30 minutách)

Germicidní lampa je vhodná pro dezinfekci prostorů jako jsou čekárny, ordinace, zasedací místnosti, jídelny, šatny či sprchy. Vhodná je také pro využití ve fitness centrech, kulturních domech a dalších prostorách kde dochází k vysoké fluktuaci osob. K dispozici je verze bez ozónu. Pro firemní zákazníky je na zařízení včetně germicidní zářivky poskytována nadstandardní záruka 2 roky. Zářivka je vyměnitelná. K výrobku je dodávána výstražná samolepka ve formátu A5, informativní samolepka ve formátu A4 a výstražná visačka na kliku. Součástí balení jsou i baterie pro dálkové ovládání. 

Informativní samolepka

Dejte Vašim zákazníkům/klientům/pacientům vědět, že dbáte na sterilnost prostředí ve vaší provozovně

Visačka na dveře

Zamezte vstupu do místnosti, kde je spuštěna UV lampa, výstražnou visačkou na kliku

Přednosti lampy Tower Battery

Pohodlné ovládání a senzor pohybu

Lampu je možné flexibilně přesouvat mezi místnostmi díky zabudované baterii o kapacitě 12Ah. Na jedno nabití vydrží lampa svítit po dobu 3 hodin (6 cyklů po 30 minutách). Stačí tedy lampu přesunout do místnosti a zapnout dálkovým ovládáním či tlačítkem přímo na zařízení. Integrovaný senzor pohybu osob vypne zářič v případě, že se v blízkém okolí lampy pohybuje osoba či zvíře. Tím je dosaženo maximální bezpečnosti při užívání zařízení a nehrozí zranění způsobené UV-C zářením. Baterie se dobíjí 5 hodin

 

Bezpečně schovaná zářivka

Výhodou lampy Tower Pro je vysouvací mechanismus, který křehkou germicidní zářivku schovává uvnitř ochranného tubusu do té doby, dokud není lampa aktivována. Při manipulaci s lampou tedy nehrozí poškození zářivky a to ani při převrhnutí lampy. Díky tomu, že je lampa zasunutá v tubusu, je těžiště zařízení nízko a ani při prudkém nárazu nedojde k jejímu převrácení. Je tak znatelně prodloužena životnost zářivky i dalších částí lampy.

 
 

Vysoký výkon a časovač

Dvě 50W zářivky zajišťují maximální využitelný výkon pro prostory až do 50m2. Přednastavené časové programy na 15, 30 a 60 minut umožňují flexibilní využití lampy. V menších místnostech stačí pro dosažení stejného dezinfekčního účinku kratší program. Časovač funguje jako další bezpečnostní prvek, po skončení časového programu se zářivka sama vypne a zasune zpátky do ochranného tubusu.

Certifikovaná účinnost

Produkt splňuje certifikace CE a ROHS. Účinnost zářiče je potvrzena laboratorními testy. Dle nezávislých studií je UV-C záření účinně zneškodňuje virus COVID-19.

*Všechny certifikáty zašleme emailem na vyžádání.

Profesionální služby 

 • Okamžitá výměna zboží v případě poruchy, není nutné čekat na vyřízení reklamace.
 • Nadstandardní záruka pro firmy po dobu 2 let na zařízení včetně zářivek.
 • Záruční a pozáruční servis u nás.
 • Profesionální poradenství k používání zářičů.
 • Před expedicí zákazníkovi prochází zboží důkladnou výstupní kontrolou.

Jak lampu používat?

 1. Lampu postavte nejlépe doprostřed místnosti.
 2. Zavřete všechna okna pro zvýšení dezinfekčního efektu ozonu (verze s ozónem).
 3. Vyberte jeden ze tří dezinfekčních programů na 15,30,60 minut (můžete použít také dálkový ovladač).
 4. Po zapnutí dezinfekčního programu opusťte prostor (spustí se výstražné pípání), po 30 sekundách od zapnutí programu se vysune germicidní zářivka a započne sterilizační program.
 5. V průběhu sterilizačního programu se v místnosti nesmí nacházet žádný člověk, zvíře ani rostliny. Lampy doporučujeme nevyužívat v blízkosti hodnotných (uměleckých) předmětů, obzvláště maleb. Verzi s ozónem nenechávejte v blízkosti výbušných látek, především v blízkosti karmy.
 6. Verze bez ozónu: Do prostoru se vraťte po skončení dezinfekčního programu a po té důkladně vyvětrejte!
 7. Verze s ozónem: Do prostoru se vraťte nejdříve 30 min. po skončení dezinfekčního programu, otevřete okna a na dalších 30 minut opusťte prostor.
 8. Chcete-li se do místnosti vrátit dříve, můžete k vypnutí lampy využít dálkového ovládání. Lampa je vybavena bezpečnostní pojistkou ve formě detekce pohybu, která lampu vypne v případě, že se člověk přiblíží k lampě na 3 až 5 metrů.
 9. V případě větších prostor můžete využít více lamp či lampu postupně přesouvejte. Pro optimální výsledek před započetím sterilizačního programu zavřete okna i dveře, tím zvýšíte účinek ozonu (verze s ozónem). Po zapnutí lampy opusťte prostor. 

Nevhodné do domácnosti, vhodné pro firmy

Jedná se o vysoce výkonné profesionální zařízení nevhodné pro používání v domácnostech. Z tohoto důvodu je zařízení prodáváno pouze firemním zákazníkům na IČO. Děkujeme za pochopení.

Specifikace

Materiál: kov

Barva: černá

Výkon: 100W

Vlnová délka: 253,7nm (bez ozónu)

Velikost: 250 * 250 * 850mm

Životnost zářivky: 8000h

Výdrž baterie: 3 hodiny provozu

Doba nabíjení: 5 hodin

Kapacita baterie: 12Ah

Obsah balení: UV lampa, český návod, dálkové ovládání, baterie AAA, výstražná samolepka "Pozor UV záření", informační samolepka, visačka na kliku

 
 
 

Lampy UVtech v písecké nemocnici

Lampy značky UVtech slouží v písecké nemocnici na Anesteziologicko-resuscitačním oddělení, kde pomáhají dezinfikovat zamořený prostor a snižovat riziko přenosu koronavirem. Na fotografii je primář ARO Nemocnice Písek a.s. spolu s lampou Industry Pro 300W.

 
Zpět do obchodu