Doprava ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč

Vein-1 detektor žil - transluminátor

Vein-1 je praktický detektor žil. V žilách v osvětlené oblasti dochází k absorpci světla a tyto žíly se tak jeví jako tmavé čáry.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 3908
Značka: UVtech
1 590 Kč 1 314 Kč bez DPH
Kategorie: Detektory žil - transluminátory
Záruka: 2 roky

Vein-1 je revoluční zařízení, které usnadňuje vizualizaci žil u pacientů všech věkových skupin, včetně dospělých, dětí, geriatrických pacientů, pacientů s obtížným žilním přístupem a tmavé pleti. Jedná se o přenosné zařízení, které využívá technologii příčného osvětlení pro zobrazení žil. Díky optimální zobrazovací oblasti a nejvyššímu kontrastu pro zobrazování žil je ideální pro širokou škálu zdravotnických pracovníků, jako jsou zdravotní sestry, lékaři, flebotomie, zubaři, techniky nukleární medicíny, poskytovatelé domácí zdravotní péče a infuzní terapeuti. Vhodné i pro domácí použití.

Vein-1 je přenosným ručním kapesním vyhledávačem žil, který se ovládá jednou rukou pro snadné použití bez dalšího personálu. Zařízení se drží proti kůži a ukazuje žilní struktury tzv. transiluminací. Jakmile uživatel identifikuje vhodnou žílu, umožňuje otvor ve tvaru C mít dostupnou žílu při venepunkci. 

Ovládání zařízení je velmi jednoduché, stačí připojit napájecí adaptér a tlačítkem na přední straně aktivovat LED diody. 

Nikdy se nedívejte přímo do svítících LED diod.

Technické parametry:

- Počet LED diod: 18
- Napájení: Přiloženým adaptérem
- Velikost: 145 x 50 x 10 mm
- Hmotnost: 40 g
- Označení modelu: XZPK102

Zpět do obchodu